6 kardiganů, bez kterých se neobejdete!
http://www.pinterest.com/pin/267753140315866181/
28.10.2014 / WHAT’S HOT

6 kardiganů, bez kterých se neobejdete!

Říká se, že v nouzi poznáš přítele. O podzimu (nouzi) a svetrech (příteli) to platí dvojnásob. Co však dělat, je-li venku dost zima na další vrstvu oblečení, ale dost teplo na vyprášení zimních kabátů? A co dělat, jsme-li znuděné typickým střihem svetrů, který zahřeje, ale už nám dochází fantazie ke kombinování chic outfitů? Mám pro vás jednoslovnou odpověď: KARDIGAN! Záleží jen na vás, který si vyberete, zda dlouhý po kolena, či až po kotníky? Zda tenký, až průsvitný, či naopak hrubý a měkký jako kožešina? Barva je rovněž na vás, stejně tak vzory. Je to jednoduché a přece oživí šatník překvapivým způsobem. Představuji vám několik základních kousků, které si zamilujete nejen pro jejich krásnou jednoduchost, ale rovněž oceníte praktičnost – vaše ledviny zůstanou pěkně v teple. A pozor, šedá už dávno neznamená nudná!

http://www.net-a-porter.com/product/445266/Missoni/oversized-wool-blend-cardigan

Tento typ hrubého kardiganu nahradí v deštivých podzimních dnech lehkou koženou bundičku či váš podzimní kabátek. Stačí obout bytelné „espadrilky“, vaše oblíbené slim černé kalhoty, obyčejné triko a shon pracovního dne může začít! Připadá Vám i tak nudný? Převažte jej koženým páskem! Kardiganům se meze nekladou!
MISSIONI Oversized wool-blend kardigan

http://www.net-a-porter.com/product/463192/Theory/ashtry-fine-knit-cardigan

Tento kousek je tenčí variantou svetrů, proto jím rozhodně bundičky nenahrazujte, není-li venku víc než 15 stupňů. Hodí se spíše na den, v němž lze cítit doznívající léto. Takový, ve kterém si oblečete oblíbené volné koženkové kraťasy, bílou košili či elegantní top a přehodíte přes něj tento kardigan.
THEORY Ashtry fine-knit kardigan

http://www.net-a-porter.com/product/443540/Elizabeth_and_James/oversized-leopard-print-cotton-blend-cardigan

Ačkoliv se to nezdá, vidíte o něco elegantnější typ svetru. Nevíte-li jak oživit svůj klasický „black and white“ outfit? Přidejte výrazný náhrdelník případně výrazné náušnice a tento kardigan. Věřte mi, budete se cítit pohodlně a přitom neodolatelně!
ELIZABETH AND JAMES Oversized leopard-print cotton-blend cardigan

http://www.net-a-porter.com/product/446561/Donna_Karan/cashmere-blanket-coat

Další elegantní typ, tentokrát kašmírový. Nebojte se, nebudete připomínat černé vdovy. Ať už si vezmete své malé černé a k nim červené jehly na večer, či kožené kalhoty a černé baleríny na den, máte vyhráno a o teplo postaráno.
DONNA KARAN Cashmere blanket coat

http://www.net-a-porter.com/product/466023/DKNY/mohair-blend-cardigan

Jeden z mých oblíbenců, o to víc, máte-li rády bílou barvu. Nevíte, čím oteplit váš look složený z jednoduchých slim bílých kalhot a bílého trika/košile/tílka? Díváte se na odpověď!
DKNY Mohair-blend cardigan

http://www.net-a-porter.com/product/466773/Donna_Karan/fine-knit-cashmere-cardigan

Tento typ je opět tenčí, kratší variantou, avšak o nic méně zábavnější. Jste v práci znuděná věčným sakem k pouzdrové sukni? A co si k ní vzít právě tuto vzdušnější variantu?
DONNA KARAN Fine-knit cashmere cardigan 

http://www.net-a-porter.com/product/466053/DKNY/dknypure-knitted-cardigan

Můj naprostý favorit pro dny, kdy se mi nechce vycházet z domu. A když už, tak jedině na nákup a jedině v tomhle „cozy“ huňatém svetru plném příjemného tepla! Kardiganům zdar!
DKNY pure knitted cardigan

 

K.

 

Zpět
Doporučujeme
http://hd4desktop.com/images/b/1920x1080_dr-house-hugh-laurie-ev

Miluji poslouchat lži. Když znám pravdu …

Stalo se vám to někdy? Zažili jste výše popsaný pocit? Ubírá vám energii, nebo naopak přidává? To je “těžká” filozofická otázka. Mohli bychom začít
celý článek
http://organicconnectmag.com/project/have-you-met-your-true-matcha/

Matcha jede!

Po dlouhodobém zkoušení dáváme ve známost výsledek ohledně pití zeleného nápoje jménem Matcha. Za prvé, jedná se o čaj, o zelený čaj. Za druhé, je
celý článek
Obrázek - Simona D. - Dubaj

Simona D. - Dubaj

Už je to rok, co jsem se rozhodla odjet do Dubaje. Pokaždé, když to někomu řeknu, zeptá se mě: “Jak tam můžeš žít, vždyť je to tak umělý svět, jen
celý článek
http://wallpaperswide.com/sexy_mouth-wallpapers.html

Mluvit dokáže každý. Mlčení dělá problémy.

'Konverzace vyžaduje znalosti. Mlčení kulturu.' Johann Wolfgang Goethe, německý všeuměl narozený roku 1749, zcela přesně vystihl krátkým citáte
celý článek